Блог

ЩО ПИСАТИ У ЗАПРОШЕННЯХ НА ВЕСІЛЛЯ

ЩО ПИСАТИ У ЗАПРОШЕННЯХ НА ВЕСІЛЛЯ

Перед тим, як замовити запрошення на весілля, ви зіткнетеся з питанням – що ви хочете там написати, в якому стилі, з серйозним ухилом або в жартівливому форматі.Почнемо з найголовнішого – для чого потрібні весільні запрошення. Коли ви запрошуватимете гостей, ви все їм розповісте, коли, де і як проходитиме ваше свято. Але скажете це ви їм заздалегідь до планованої дати і є можливість, що вони прост..

2018-01-17 16:02:23
0
2094
РОМАНТИКА РУСТИКА АБО ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ КЛАСУ ЛЮКС

РОМАНТИКА РУСТИКА АБО ЗИМОВЕ ВЕСІЛЛЯ КЛАСУ ЛЮКС

Зима – така романтична пора року. У повітрі витає дух Різдва, а весілля такі особливі… Ми не можемо встояти не розповівши, які весільні аксесуари в стилі рустик замовити, щоб зробити ваше свято по-справжньому чарівним. Зимовий час диктує свої правила в оформленні. Почнемо мабуть із палітри кольорів. Тут нема чого гадати – класичний білий, срібний, блакитний відмінно для цього підійдуть. Весільні а..

2018-01-17 12:05:40
0
1747
ВЕСІЛЛЯ У СЛИВОВОМУ КОЛЬОРІ – ЧОТИРИ ФАНТАСТИЧНІ ВАРІАНТИ

ВЕСІЛЛЯ У СЛИВОВОМУ КОЛЬОРІ – ЧОТИРИ ФАНТАСТИЧНІ ВАРІАНТИ

Бажаєте, щоб ваше весілля виділялося? Почніть із унікальної колірної гами. Намалюйте натхнення з великих деталей, таких як місце проведення та сезон святкування, а потім подумайте про настрій, який ви намагаєтеся передати через це. Ви хочете грайливе та веселе свято (яскраві та соковиті відтінки)? Чи щедрий та інтимний (капризні дорогоцінні тони та розкішні текстури)? Майте на увазі, що колірна ко..

2017-12-06 22:48:08
0
1809
ВЕСІЛЬНІ ЗАПРОШУВАЛЬНІ – ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

ВЕСІЛЬНІ ЗАПРОШУВАЛЬНІ – ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

Ваше весільне запрошення не просто нудний шматочок поліграфічної продукції, це перша звістка, яку ваші гості отримають від урочистої події, тому ви дійсно маєте приділити йому належну увагу. Коли ваші гості отримають це запрошення, воно має дати їм негайне уявлення про те, яким буде весілля: тематичне, кумедне чи класичне, елегантне та формальне.Чи потрібно надсилати попередні запрошення лише з да..

2017-12-06 22:11:04
0
2022
СПИСОК ВЕСІЛЬНИХ ВИТРАТ

СПИСОК ВЕСІЛЬНИХ ВИТРАТ

Починаючи підготовку до весілля кожна пара хвилюється про те, щоб все встигнути і жодну дрібницю не випустити з уваги, адже в метушні раз у раз випливають дрібниці, за які й не згадати.Настав час розпочати планування того, що більшість людей називають найкращим днем у вашому житті. Незалежно від того, чи було у вас багато часу після заручин чи питання було підняте сьогодні, почати роботу над плану..

2017-11-27 19:54:38
0
1725