ВЕСІЛЛЯ У СЛИВОВОМУ КОЛЬОРІ – ЧОТИРИ ФАНТАСТИЧНІ ВАРІАНТИ

  • ВЕСІЛЛЯ У СЛИВОВОМУ КОЛЬОРІ – ЧОТИРИ ФАНТАСТИЧНІ ВАРІАНТИ

Бажаєте, щоб ваше весілля виділялося? Почніть із унікальної колірної гами. Намалюйте натхнення з великих деталей, таких як місце проведення та сезон святкування, а потім подумайте про настрій, який ви намагаєтеся передати через це. Ви хочете грайливе та веселе свято (яскраві та соковиті відтінки)? Чи щедрий та інтимний (капризні дорогоцінні тони та розкішні текстури)? Майте на увазі, що колірна комбінація повинна відображатися у всьому весільному оформленні та аксесуарах, таких як сукня нареченої та квіти. Дивіться наші улюблені несподівані комбінації весільних кольорів нижче. А коли ви закінчите, не забудьте переглянути наші запрошення та аксесуари на основі вашого улюбленого тону.


Кольори, які ви вибираєте для свого весільного дня, можуть виходити з будь-якого місця – це найкраще відображення вашого стилю. Можливо, у вас ще немає задумів у голові, але ви задаєтеся питанням, яка комбінація створить гармонійну палітру. Наша стаття допоможе у цьому!


Сливовий - це соковитий весільний колір, про який ви і не думали, вибираючи оформлення свого весілля. Насправді, без перебільшення можна сказати – він ідеальний!


З його очевидною харизмою немає жодних сумнівів у тому, що цей колорит приносить романтику у життя. Хоча він відмінно поєднується з різними відтінками, сьогодні ми запропонуємо вам чотири безпрограшні поєднання - зі своїми ж відтінками, з сірим, оливковим і апельсиновим.


Сливовий колір може бути схожий на рожевий (темно-рожевий, блідо-рожевий і т.д.), оскільки він має різний діапазон інтенсивності, але все ще називається «сливу». Фактично, у світліших відтінках він дуже близький за кольором до рожевого та лавандового. Ми зазвичай думаємо про злив як насичений і багатий, темний колір, і саме це ми використовували в колажах.У сливовому дуже легко зібрати палітру з відтінками одного кольору. Наше перше фото саме відображає такий варіант. Ця фотографія в колажі - хороша, щоб побачити, як кольори варіюються від дуже темного кольору до світлого в скатертині.
Монохромний холодний сірий сам по собі привертає погляд своєю строгістю та елегантністю, сливовий же надасть йому особливого шику. Ця комбінація може бути гарним вибором для зимового весілля, як показано на фотографії нареченої з подружками нареченої, а аксесуари нареченого можна чудово заміксувати з деталями букета нареченої. Ви також можете використовувати срібло із сірим.
Сливові та оливкові весільні кольори – це комбінація, яку не можна часто побачити, але вона створює вишукану та унікальну весільну атмосферу. Як ми вже розповідали на початку цієї статті, злива може створити складну палітру, і саме це поєднання ілюструє максимальну витонченість!
Вибираючи приголомшливу палітру кольору, від якої всі гості будуть в неймовірному захваті ви дійсно не помилитеся зі сливою і апельсином. Помаранчевий сам собою трохи насичений, але додавання сливових відтінків виведе його на новий рівень! Це буде ідеально для осінньої палітри. Яскравий апельсин з темною сливою - ось що потрібно, щоб ваше весілля запам'яталося і виділилося серед інших.
Яке поєднання ви не обрали, звернувшись до нас ви отримаєте аксесуари, які підкорять ваше серце своєю красою, а гостей вашим стилем і смаком!

2017-12-06 22:48:08
0
1808

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!