СПИСОК ВЕСІЛЬНИХ ВИТРАТ

  • СПИСОК ВЕСІЛЬНИХ ВИТРАТ

Починаючи підготовку до весілля кожна пара хвилюється про те, щоб все встигнути і жодну дрібницю не випустити з уваги, адже в метушні раз у раз випливають дрібниці, за які й не згадати.


Настав час розпочати планування того, що більшість людей називають найкращим днем у вашому житті. Незалежно від того, чи було у вас багато часу після заручин чи питання було підняте сьогодні, почати роботу над плануванням може бути досить складним завданням.


Зазвичай однією з найнапруженіших частин планування весілля є бюджет.


Він може кинути виклик вам та вашому майбутньому чоловікові з самого початку. Але наш список допоможе вам підготуватися. Тож з чого почати?


Ця стаття призначена для того, щоб зосередити ваші думки, нагадати про всі великі аспекти весілля, всі дрібниці та деякі особливості, про які ви, можливо, ніколи не думали. Цей список допоможе вам визначити пріоритети того, що важливо для вас та вашого чоловіка, сформулювати бюджет та розпочати підготовку.


Планування весілля


У цій категорії потрібно багато про що подумати. Найголовніше – знайти інструмент (або людину), який допоможе вам спланувати відповідно до вашої індивідуальності. Вирішіть, чи ви хочете найняти весільного планувальника.


Зробіть дослідження. Як правило, за рекомендаціями ви отримаєте найкращі пропозиції про місцевих планувальників весілля. Будьте обережні при використанні друзів або членів сім'ї як планувальник.


Встановіть бюджет. З'ясуйте, звідки йдуть гроші. Бюджет - одна з найнапруженіших частин планування весілля. Переконайтеся, що ви затвердили джерело оплати.


Весільне вбрання та аксесуари


Для нареченої головне потрібні сукня, фата, туфлі, для нареченого - костюм, сорочка, туфлі. Все це ви можете придбати у будь-якому спеціалізованому магазині на будь-який бюджет.


Також потрібні обручки.


Весільні запрошення


Важливо озвучити гостям дату, місце та час проведення церемонії, щоб вони могли собі запланувати. Ви можете зробити весільні запрошення своїми руками, але це витратно за часом, усім матеріалом для виготовлення, та й не факт, що у вас вийде саме те, що ви задумали. Краще звернутися до професіоналів своєї справи, які мають чітко налагоджений виробничий процес, і ви отримаєте точно те, що замовляєте. У запрошеннях на весілля ви залишаєте чітке повідомлення своїм гостям, а також можете включити в них важливі для вас речі. Деякі люди надсилають повідомлення в соцмережах, але більшість звертаються до класичного варіанту.


Весільна церемонія


Виберіть місце! Для недорогого формату підійдуть громадські парки та сквери, берег річки чи озера. Вони прекрасні і багато чого не вимагають у плані декору. Також варіантом можуть бути церкви, місцеві особняки або будівлі, побудовані спеціально для урочистих подій, чудова ферма або затишний задній дворик. Залежно від вашого місця проведення та їх умов вам може знадобитися орендувати стільці, доріжки, арки, колони тощо. Вивчіть свої місцеві компанії з оренди та порівняйте ціни.


Світлина:


Фотографія (і часто відеозйомка) може підпадати під багато категорій, але ми включили її саме в церемонію, тому що ці фотографії фіксують момент, коли ви обмінюєтеся обітницями. Цей момент є причиною всіх інших моментів.


Весільний прийом


Виберіть місце для святкового бенкету, якщо він не збігається з місцем проведення церемонії. Подбайте про створення у залі святкової атмосфери за допомогою квіткового чи іншого декору. Ви можете використовувати штучні квіти, які виглядають освіжаюче реальними та не такими дорогими, як справжні квіти. Сутність у тому, що гості будуть зосереджені на вас.


Музика.


Варіанти можуть змінюватись в залежності від місця вашого перебування. Деякі весілля використовують звукозапис та живу музику. Деякі використовують квартети. Майте на увазі, що на деяких об'єктах вам потрібно вибрати зі списку схвалених музикантів. Можливо, вам доведеться перевірити звукові системи у деяких місцях.


Весільна поліграфія та подарунки.


Щоб кожен гість знайшов своє місце і всі сиділи за столом відповідно до своїх інтересів використовуйте банкетні картки, номерки на столи і план розсадки. Буде приємно, якщо ви кожному приділите частинку своєї уваги у вигляді магніту або невеликого частування. Додатково можуть знадобитися маршрут проїзду та картки подяки гостям.Ми розробили для вас найбільш повний список весільних витрат, щоб ви точно нічого не пропустили.

2017-11-27 19:54:38
0
1724

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!