ЩО ПИСАТИ У ЗАПРОШЕННЯХ НА ВЕСІЛЛЯ

  • ЩО ПИСАТИ У ЗАПРОШЕННЯХ НА ВЕСІЛЛЯ

Перед тим, як замовити запрошення на весілля, ви зіткнетеся з питанням – що ви хочете там написати, в якому стилі, з серйозним ухилом або в жартівливому форматі.


Почнемо з найголовнішого – для чого потрібні весільні запрошення. Коли ви запрошуватимете гостей, ви все їм розповісте, коли, де і як проходитиме ваше свято. Але скажете це ви їм заздалегідь до планованої дати і є можливість, що вони просто забудуть або дзвонитимуть уточнювати, чим заберуть дорогоцінний час весільної підготовки. Для цього і потрібні листівки як пам'ятка з інформацією.


Текст для весільних запрошень як твір на вільну тему, що бажаєте, те й пишете. Суворих правил оформлення немає. Не бажаєте думати, ми маємо багато прикладів текстів. Вибирайте сподобалася, підставляйте свою інформацію та вуаля! Все готово.


Другий крок – правильно вписати дату, час та місце проведення заходу. З датою все зрозуміло, в більшості випадків у молодят вона точно визначена та затверджена і її потрібно лише вписати до основного тексту. Далі бажано вказати годинник і місце розпису, вінчання та святкового бенкету. Інформативніше прописатиме і адреси всіх подій, це буде зручніше для гостей. Ви не вінчатиметеся або розпишетесь в інший день - просто викиньте ці пункти з тексту. Час часто змінюється ближче до весілля, тому попросіть залишити лінію для вписування часу вручну, адже краще так, ніж перекреслювати надруковане та зверху уточнювати правильну інформацію.


Чи потрібно відразу друкувати імена гостей або залишити рядки для вписування вручну? Якщо ви точно знаєте кого запрошуватимете, то можна відразу це і продрукувати. Не впевнені, не готовий список запрошених, хочете про це подумати пізніше або зробити свій внесок у запрошення – тоді попросіть залишити рядки.


По-третє, часто практикується вказівка уточнюючої інформації. Для тематичних весіль вказується бажаний дрес-код або краща гамма кольорів нарядів гостей. У вас буде багато квіткових композицій в оформленні та квіткові подарунки вам просто не потрібні – акуратно натякніть адресатам про це. Наприклад, кольорам ми віддаємо перевагу м'яким іграшкам, пляшечці хорошого спиртного або солодощі.


Ви найняли весільного координатора – вкажіть його номер телефону в запрошеннях, щоб за всією інформацією телефонували йому. Повірте, у вас і так буде сила-силенна клопоту і зайві дзвінки ні до чого.


Для запрошень, які надсилаються гостям поштою замовляйте додатково картки у відповідь або ж вкажіть, що вам потрібно точно знати про їхню присутність до певного числа.


У вас залишилися питання - просто зателефонуйте або напишіть нам своє питання, і ми з радістю допоможемо скласти ваш ідеальний текст для весілля.

2018-01-17 16:02:23
0
2094

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!