ВЕСІЛЬНІ ЗАПРОШУВАЛЬНІ – ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

  • ВЕСІЛЬНІ ЗАПРОШУВАЛЬНІ – ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?

Ваше весільне запрошення не просто нудний шматочок поліграфічної продукції, це перша звістка, яку ваші гості отримають від урочистої події, тому ви дійсно маєте приділити йому належну увагу. Коли ваші гості отримають це запрошення, воно має дати їм негайне уявлення про те, яким буде весілля: тематичне, кумедне чи класичне, елегантне та формальне.


Чи потрібно надсилати попередні запрошення лише з датою весілля?

Однозначно так! У сучасному світі люди стають все більше зайняті з кожною хвилиною, і ви повинні бути впевненими, що близькі будуть готові розділити цей день з вами.


Оповіщення про дату весілля особливо корисне, якщо ви маєте багато гостей, що подорожують з-за кордону або з іншого міста, оскільки їм потрібно заздалегідь спланувати поїздки. Воно також важливо, якщо ви виходите заміж у вихідні або у святкові дні. Дані оповіщення можуть бути у неформальному форматі, такому як листівка або навіть магніт на холодильник, і вони не вимагають відповіді, головне їхнє призначення – щоб адресат зберіг вашу дату весілля.


Коли надсилати весільні запрошення

Незалежно від того, чи ви відправляли попередні попередження гостям, що далеко живуть, про решту ви теж повинні пам'ятати. Зазвичай весільні запрошення лунають за місяць-два до наміченої дати, але перед цим ви повинні знайти свого підрядника з поліграфії, а також закласти час на її виготовлення. Для простих карток достатньо кілька днів щоб ви отримали замовлення, але якщо хочете, щоб ваше запрошення запам'ятали, вам потрібно звернутися в майстерню ручної роботи, тоді кожна листівка буде зроблена з душею і це сподобається всім. Для такої роботи потрібно більше часу, але результат того вартий.


Тенденції у дизайні весільних запрошень

Ви, ймовірно, захочете пов'язати дизайн весільних запрошень із загальною тематикою вашого весілля, багато пар вибирають в одному стилі запрошення, іменні банкетні картки та картки подяки. Традиційна звичайна поліграфія найчастіше відразу відкидається, поступаючись дорогою сучасним рішенням. Ось деякі з останніх тенденцій:


- багато хто воліє крафт стиль у поєднанні із зеленим кольором, максимально підкреслюючи природність та натуральність;


- веселі та сміливі листівки із кумедним горошком та смужками справді запам'ятаються;


- весілля однієї квітки є популярним мотивом, який може бути не лише елементом дизайну, а й надихнути на всю тематику весілля.


- стильні кишенькові листівки, які є частиною самого запрошення та містять у собі лаконічну інформацію.


- багато пар відкидають традиційні білі запрошення і використовують цілу низку інших кольорів. Ось кілька останніх, залежно від сезону вашого весілля.


На зимові весільні запрошення часто використовують насичені кольори, такі як чорний онікс, зелений ліс або сливовий, у поєднанні зі сріблом та білим.


Весняні запрошення мають тенденцію включати світліші ніжні тони, такі як блакитний, зелений лист або троянда магнолії.


Літні весільні листівки просять зробити їх у яскравих відтінках зеленого яблука, аква-синього, яскраво-жовтого та помаранчевого кольорів.


Для осіннього сезону тони підходять більш приглушено, використовується помаранчевий, глибокий червоний і шоколадно-коричневий колір.


Якщо ви вибираєте традиційний білий, тип білого може мати значення. Яскравий білий – це саме те, що він каже, та має дуже свіжий сучасний вигляд. Ecru - тепліший тон, що нагадує колір необробленого льону, що надає вашому запрошенню більш традиційного та елегантного вигляду. Білий, який насправді зазвичай більше називають ванільним, є найпопулярнішим та безпрограшним вибором.


Як щодо електронних весільних запрошень?

Багато пар хочуть доставити свої весільні запрошення в електронному вигляді, а не при особистій зустрічі або поштою. Це має очевидні переваги в тому, що файли можуть включати мультимедійні матеріали, такі як відео-повідомлення від нареченого і нареченої, до того ж більшість людей мають доступ до електронної пошти.Однак більшість весільних координаторів згодні з тим, що електронний лист не передає значення та формальності як паперовий. У наші дні так мало випадків, які вимагають письмового запрошення, що було б ганьбою втратити традицію офіційних весільних запрошень. Крім того, люди менш схильні відповідати на електронне запрошення, і ви ризикуєте, що його буде втрачено серед сотень небажаних електронних листів, які ми отримуємо щодня.

2017-12-06 22:11:04
0
2021

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!